Články o OneBrain

OneBrain - metóda na odbúravanie stresu

Použitím techník ONE BRAIN je možné uvoľniť stres, a tým napomôcť organizmu k jeho sebauzdravovaniu a regenerácii. Môže tak dôjsť k zmierneniu až odstráneniu rôznych druhov strachov, úzkostí, bolestí i depresií. Prácou na sebe môžeme znovu objaviť náš talent, jedinečné schopnosti, ktorými sme všetci obdarovaní. Zmyslom je znovu nájsť radosť zo života, spokojnosť, stíšenie svojho JA, vyzrievanie v láske a dospievaní.

Stres je súčasťou nášho každodenného života. Neustály tlak v zamestnaní a rodinnom živote nás sprevádza na každom kroku. Stres sa stáva naším sprievodcom od ranného naháňania autobusu až po prácu dlho do noci. A dôsledky? Nepriaznivé vplyvy na telo, myseľ a dušu. Možno neuveríte, ale stres môže byť hlavnou príčinou civilizačných chorôb!

Aký je postup pri metóde One Brain?

Facilitátor (absolvent kurzov metódy One Brain) získava informácie o človeku, s ktorým pracuje, prostredníctvom svalového testu. Pomocou tohto testu dokáže zistiť, aké emócie spôsobili zablokovanie energetického toku. Samotné zlepšenie je spôsobené obnovením energetickej rovnováhy, ktorá bola narušená. Náprava sa dosahuje jednoduchými cvičeniami, dotykmi akupresúrnych bodov, prípadne i svetelným pôsobením. Súčasného človeka prekvapí jednoduchosť, jemnosť a pritom účinnosť tejto metódy.

O centre Uzdrav

Už viac ako 25 rokov pomáhame klientom mať lepší a naplnený život. Naše Uzdrav – Centrum zdravia nájdete v Žiline. 

Centrum Uzdrav
Kontakt
info@uzdrav.sk